Blog

Serdecznie witamy!

Interesujesz się branżą motoryzacyjną albo recyklingiem? Śledzisz nowości dotyczące tej dziedzinie? To miejsce w sieci jest właśnie dla Ciebie!

Witaj na naszym firmowym blogu. Spodziewaj się na nim szczegółowych informacji nie tylko dotyczących naszej firmy, ale również fachowych porad z dziedziny demontażu pojazdów. Jeżeli zastanawiasz się, jak legalnie i fachowo zdemontować swoje stare auto, nie wiesz, jakich formalności trzeba dopełnić albo ile to kosztuje - możesz zaglądać tutaj, by dowiedzieć się tego wszystkiego i zawsze być na bieżąco. Zapraszamy!

Złomowanie auta – formalności, wyrejestrowanie pojazdu, zwrot pieniędzy z polisy OC

Złomowanie samochodu to proces polegający na jego demontażu i odzyskaniu z niego surowców wtórnych. Proces ten jest realizowany przez specjalne zakłady, które są wyposażone w odpowiedni sprzęt i technologie umożliwiające odzysk surowców wtórnych.

Czytaj dalej

Złomowanie auta – ile płacą w stacji demontażu pojazdów?

Oddanie starego samochodu na złom to duża strata. Może ją jednak zrekompensować zwrot, jaki przysługuje za zdanie pojazdu na stacji demontażu pojazdów. Przeczytaj i dowiedz się, ile można dostać za złomowanie auta!

Czytaj dalej

Ile kosztuje złomowanie auta?

Czy oddanie samochodu do kasacji coś kosztuje? Lepiej oddać całe auto do kasacji czy może spróbować na nim zarobić samodzielnie? Wyjaśniamy, jakie wydatki czekają Cię w związku z podjęciem decyzji o demontażu pojazdu.

Czytaj dalej